Dyrektor Personalny

Kierowanie działem personalnym oraz rozwój systemu zarządzania zasobami ludzkimi

W Redge Technologies rozwijamy największą w kraju platformę technologiczną dla telewizji internetowej – Redge Media.

Z Redge Media korzystają największe i najpopularniejsze w Polsce telewizje internetowe, takie jak player.pl, czy playnow.pl. Miliony użytkowników tych portali, dzięki naszej technologii, każdego dnia może cieszyć się dostępem do ulubionych treści wideo. Stworzone przez nas aplikacje mobilne od wielu miesięcy utrzymują się na czołowych miejscach popularności, zarówno w sklepie Google Play, jak i Apple Appstore

Wymagania

— Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: zarządzanie, psychologia

— Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zarówno miękkim jak twardym HR w spółce technologicznej

— Doświadczenie w tworzenia budżetów kosztów personalnych dla całej organizacji i ich egzekucji comiesięcznej

— Doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji i selekcji – w tym na stanowiska dyrektorskie

— Doświadczenie zawodowe we wdrażania strategii Employer Branding

— Doświadczenie zawodowe w automatyzacji procesów HR

— Doświadczenie zawodowe w tworzeniu i realizacji systemów motywacji finansowej i pozafinansowej

— Doświadczenie zawodowe w tworzeniu i realizowaniu systemów ocen pracy pracowników

— Bardzo dobra znajomości obsługi pakietu MS Office

—Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację zarówno w mowie, jak i piśmie

Zakres obowiązków

— Działania związane z opracowaniem polityki personalnej

— Tworzenie, wdrażanie i nadzorowanie efektywnych systemów motywacyjnych oraz systemu wynagrodzeń

— Controling personalny i planowanie kosztów personalnych

— Opracowywanie, implementacja oraz aktualizacja procedur i polityk dotyczących organizacji pracy oraz efektywnego funkcjonowania procesów HR w organizacji

— Realizacja projektów związanych z optymalizacją i usprawnieniem procesów HR

— Reprezentowanie organizacji na wydarzeniach branżowych m.in. targach pracy, konferencjach

— Wdrażanie i nadzorowanie strategii Employer Branding

— Przygotowywanie raportów, analiz oraz innych dokumentów z obszaru HR

— Współpracy z zarządem w obszarze polityki personalnej

Nasz stack technologiczny
Oferujemy

udział w ambitnych projektach,

atrakcyjne wynagrodzenie,

elastyczne godziny pracy,

niekorporacyjną atmosferę.

Korzyści

prywatna opieka medyczna

dofinansowanie karty Multisport

budżet szkoleniowy

zajęcia językowe

owocowe poniedziałki

Przejrzysty proces rekrutacji

Skontaktuj się z nami.
Czekamy właśnie na Ciebie!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Odpowiadając na powyższą ofertę pracy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Redge Technologies sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym zgodnie z Polityką Prywatności. Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o załączenie do zgłoszenia rekrutacyjnego następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Redge Technologies sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych”.