Inżynier nadzoru systemów i sieci

Kontrola, nadzór i monitorowanie infrastruktury oraz usług świadczonych przez Redge Technologies

W Redge Technologies rozwijamy największą w kraju platformę technologiczną dla telewizji internetowej – Redge Media.

Z Redge Media korzystają największe i najpopularniejsze w Polsce telewizje internetowe, takie jak player.pl, czy playnow.pl. Miliony użytkowników tych portali, dzięki naszej technologii, każdego dnia może cieszyć się dostępem do ulubionych treści wideo.

Wymagania

– podstawowa znajomość systemów Linux oraz technologii, urządzeń i protokołów używanych w sieciach telekomunikacyjnych,

– umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego identyfikowania i rozwiązywania problemów,

– gotowość do pracy w trybie zmianowym,

– gotowość do podnoszenia kwalifikacji, doświadczenie w konfiguracji urządzeń sieciowych oraz znajomość narzędzi monitoringu będzie dodatkowym atutem,
komunikatywności.

Przykładowe zadania

– kontrola, nadzór i monitorowanie infrastruktury oraz usług świadczonych przez Redge Technologies,

– diagnoza usterek i awarii oraz kontakt z drugą linią wsparcia technicznego,

– rejestrowanie oraz obsługa zgłoszeń klientów.

Zbiór technologiczny
Oferujemy

udział w ambitnych projektach,

atrakcyjne wynagrodzenie,

elastyczne godziny pracy,

niekorporacyjną atmosferę.

Korzyści

prywatna opieka medyczna

dofinansowanie karty Multisport

budżet szkoleniowy

zajęcia językowe

owocowe poniedziałki

Przejrzysty proces rekrutacji

Skontaktuj się z nami.
Czekamy właśnie na Ciebie!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Odpowiadając na powyższą ofertę pracy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Redge Technologies sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym zgodnie z Polityką Prywatności. Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o załączenie do zgłoszenia rekrutacyjnego następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Redge Technologies sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych”.