Programista C/C++ – Cyberbezpieczeństwo

Ttworzenie wydajnego i bezpiecznego kodu C++ dla platformy x86 przetwarzającego ruch IP.

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie bieżący rozwój aplikacji Redge Media, a także udział w projektach wdrożeniowych na rzecz klientów takich jak TVN, P4 (operator sieci Play), czy Vectra.
Weźmiesz aktywny udział w procesach takich jak analizy wymagań klienta, implementacji niezbędnych komponentów, dostarczania zmian na produkcję, stałego polepszania wydajności platformy.
Dołączając do naszego zespołu będziesz pracował z ludźmi, którzy dbają o jakość wytwarzanego oprogramowania! Przykładamy dużą uwagę do procesu code review oraz automatyzacji wytwarzania oprogramowania.

Wymagania

— zaawansowana znajomość C++14,

— bardzo dobra znajomość protokołów TCP/IP i systemu Linux,

— dobra umiejętność oceny kodu wynikowego kompilatora, profilowania i maksymalizacji wydajności,

— dobra znajomość języka Python.

Przykładowe zadania

— enkapsulacja IPv4 over IPv6,

— resetowanie połączeń TCP, gdy zestaw szyfrów negocjowany dla sesji TLS jest zbyt długi,

— odfiltrowanie pakietów DNS niezgodnych z RFC,

— implementacja synchronizacji danych przez Netlink socket.

Mile widziane

— znajomość biblioteki DPDK (zwłaszcza mbuf),

— umiejętność tworzenia wstawek wektorowych (SIMD),

— znajomość Go,

— ogólna orientacja w dziedzinie NFV.

Nasz stack technologiczny
Oferujemy

udział w ambitnych projektach,

atrakcyjne wynagrodzenie,

elastyczne godziny pracy,

możliwość częściowej lub pełnej pracy zdalnej,

niekorporacyjną atmosferę.

Korzyści

prywatna opieka medyczna

dofinansowanie karty Multisport

budżet szkoleniowy

zajęcia językowe

owocowe poniedziałki

Przejrzysty proces rekrutacji

Skontaktuj się z nami.
Czekamy właśnie na Ciebie!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Odpowiadając na powyższą ofertę pracy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Redge Technologies sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym zgodnie z Polityką Prywatności. Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o załączenie do zgłoszenia rekrutacyjnego następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Redge Technologies sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych”.