Starszy Programista C/C++ – R&D (Multimedia)

Posiadamy własny Dział Badań i Rozwoju, dołącz i zacznij tworzyć autorskie rozwiązania.

Posiadamy własny Dział Badań i Rozwoju, co oznacza, że każdy element oferowany Klientom jest wytworzony, przetestowany i opracowany w siedzibie firmy. Całość tworzonych przez nas rozwiązań przygotowana jest w autorski sposób, co czyni naszą firmę unikalną na rynku.

Wymagania

— minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku programisty,

— tytuł magistra lub inżyniera informatyki lub adekwatne doświadczenie zawodowe,

— bardzo dobra znajomość języków C oraz C++,

— znajomość zagadnień z dziedziny architektury systemów komputerowych,

— umiejętności w zakresie programowania obiektowego, dekompozycji oraz algorytmiki,

— dobra znajomość środowiska GNU/Linux do celów programistycznych,

— znajomość zagadnień sieciowych i podstawowych protokołów (TCP/IP, HTTP).

Przykładowe zadania

— projektowanie i implementacja autorskich systemów składowania, przetwarzania i dystrybucji treści multimedialnych,

— prace przy projektowaniu nowatorskich protokołów dystrybucji treści audio/video w Internecie,

— udział w pracach koncepcyjnych.

Mile widziane

— znajomość zagadnień programowania wielobieżnego,

— znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem strumieni multimedialnych,

— znajomość kodeków audio/wideo (AAC, MPEG Audio, AC-3, H.264, H.265, VP9),

— znajomość kontenerów multimedialnych (MPEG TS, ISO MPEG 4, WebM),

— doświadczenie w wykorzystywaniu koderów sprzętowych i sprzętowego wsparcia obliczeń równoległych (CUDA, NVENC),

— znajomość protokołów dystrybucji treści multimedialnych (MPEG DASH, Apple HLS, RTMP, RTSP/RTP/RTCP),

— znajomość języka Python,

— podstawowa znajomość HTML i JavaScript.

Nasz stack technologiczny
Oferujemy

udział w ambitnych projektach,

atrakcyjne wynagrodzenie,

elastyczne godziny pracy,

możliwość częściowej lub pełnej pracy zdalnej,

niekorporacyjną atmosferę.

Korzyści

prywatna opieka medyczna

dofinansowanie karty Multisport

budżet szkoleniowy

zajęcia językowe

owocowe poniedziałki

Przejrzysty proces rekrutacji

Skontaktuj się z nami.
Czekamy właśnie na Ciebie!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Odpowiadając na powyższą ofertę pracy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Redge Technologies sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym zgodnie z Polityką Prywatności. Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o załączenie do zgłoszenia rekrutacyjnego następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Redge Technologies sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych”.